Tomasz Makaruk

Tomasz Makaruk

dr Tomasz Makaruk pełni funkcję Prezesa Zarządu i jest współwłaścicielem Spółki i360, która specjalizuje się w organizacji i zarządzaniu programami lojalnościowymi B2C, motywacyjnymi B2B oraz promocjami sprzedaży (sprzedaż premiowa, loterie promocyjne, audioteksowe, konkursy, itp.).

i360 Sp. z o.o. posiada doświadczenia w tworzeniu, zarządzaniu, re-engineeringu, łączeniu oraz zamykaniu programów lojalnościowych Spółka sześciokrotnie* została uznana za lidera kategorii „Posiada umiejętność skutecznych organizacji programów lojalnościowych” w latach 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011 przez MB SMG/KRC w ogólnopolskim badaniu prowadzonym wśród marketerów – organizatorów programów lojalnościowych. i360 Sp. z o.o. jest Diamentem Forbesa (2018 r., 2017 r.) oraz Gazelą Biznesu (2017 r.). Spółka została także uznana przez Dziennik Gazetę Prawną za SuperBohatera małych i średnich przedsiębiorstw (2014 r.) oraz za najszybciej rozwijającą się spółkę w woj. mazowieckim (2013 r.)

i360 Sp. z o.o. jest podmiotem świadczącym usługi zarządzania lojalnością oraz związaną z nią organizacją promocji sprzedaży, który posiada Certyfikat ISO/IEC 27001:2013 zapewniający najwyższe światowe standardy w zakresie bezpieczeństwa zarządzania i przetwarzania informacji, co zostało potwierdzone cyklem audytów TUV Rheinland.

Autor pracy doktorskiej obronionej w Szkole Głównej Handlowej poświęconej promocji sprzedaży. Ukończył „Leading Professional Service Firms” na Harvard Business School Executive Education. Autor wielu publikacji i wystąpień poświęconych programom lojalnościowym i promocjom sprzedaży.

*Źródło: Badanie przeprowadzone przez Millward Brown SMG/KRC, opublikowane w Raporcie Specjalnym Agencje Marketingu Zintegrowanego (Media&Marketing Polska, 07-08/2011 (398), 06/2012 (408), 06/2013 (418), 07-08/2015, 06/2016, 07-08/2017).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O mnie

Dzień dobry. Nazywam się Tomasz Makaruk, z wykształcenia jestem ekonomistą. Na blogu opisuję najciekawsze i najtrudniejsze zagadnienia, z jakimi spotykam się na co dzień tworząc i prowadząc programy lojalnościowe oraz loterie promocyjne i audioteksowe. Dzielę się wyłącznie konkretną, pogłębioną analizą, która ufam będzie Państwu przydatna w pracy zawodowej.

Chcesz wiedzieć więcej o mnie?

Newsletter

Dołącz już dziś do grona 4.8 tysiąca stałych czytelników bloga. Co miesiąc otrzymasz podsumowanie publikacji. Żadnych reklam. Sam ich nie toleruję na skrzynce email. Wyłącznie branżowa wysokospecjalistyczna wiedza, dla osób zawodowo zajmujących się lojalnością i promocjami sprzedaży. Dla wszystkich, którzy podzielą się swoim adresem email przygotowałem niedostępny publicznie ebook zatytułowany „Check lista – jak zorganizować loterię nie zapominając o żadnym z obowiązków wymaganych przez prawo i zdrowy rozsądek”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów otrzymywania newslettera z bloga marketingbusinessblog.pl

Administratorem danych osobowych jest i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane w związku z pytaniem przesłanym w powyższym formularzu oraz marketing bezpośredni produktów i usług własnych administratora. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: recepcja@i360.com.pl lub listownie na adres i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres 5 lat. Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Pani Anna Serafin
e-mail: anna.serafin@i360.com.pl