Tomasz Makaruk

Paweł Sadurski z i360 prowadzącym konferencję Loyalty Planet Forum 2020 r.

W dniach 9-10 czerwca lub 28-29 października 2020 r….
9

W dniach 9-10 czerwca lub 28-29 października 2020 r. (termin uzależniony jest od sytuacji epidemicznej) będzie miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących programów lojalnościowych w Polsce – Loyalty Planet Forum. Poprowadzi je Paweł Sadurski – Senior Account Manager i360 Sp. z o.o.

Forum powstało w oparciu o podejście problem solving  i skierowane jest dla praktyków, czyli osób, które etap nauki teorii mają już za sobą. Wydarzenie jest przeglądem trendów, innowacji, inspiracji oraz idealnym miejscem do wymiany wiedzy eksperckiej.

Paweł Sadurski – prowadzący Loyalty Planet

Program Forum współtworzą managerowie największych programów lojalnościowych i relacyjnych w Polsce oraz profesjonaliści zarządzający agencjami wyspecjalizowanymi w rozwijaniu schematów lojalnościowych. Agenda powstaje na bazie insightów i konkretnych wskazówek płynących z ponad 30 indywidulanych wywiadów pogłębionych i spotkań z praktykami polskiej społeczności lojalnościowej.

W i360 Paweł jest odpowiedzialny za kontakt z Kluczowymi Klientami jak również za tworzenie, obsługę programów motywacyjnych. Przez wiele lat związany był Philip Morris International gdzie poza koordynowaniem pracy sił sprzedaży i współpracą z dystrybutorami zarządzał przez okres blisko 3 lat jednym z największych programów lojalnościowych b2b na rynku polskim.

„Możliwość poprowadzenia konferencji Loyalty Planet jest dla mnie niezwykłą przyjemnością oraz szczerze przyznam wyzwaniem, którego już nie mogę się doczekać. Jestem przekonany że Forum jest idealnym miejscem do wymiany doświadczeń ekspertów różnych branż, jak również niepowtarzalną możliwością nawiązania cennych kontaktów biznesowych” – powiedział Paweł Sadurski prowadzący Loyalty Planet.

Zapraszam do zapoznania się z planem konferencji https://loyalty-planet.com/ oraz do uczestnictwa. Do zobaczenia w Hotelu Sound Garden, ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa w dniach 9-10 czerwca lub 28-29 października 2020 r.

9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *