Tomasz Makaruk
Multipartnerski program B2B „Elektroklub” - Tomasz Makaruk

Multipartnerski program B2B „Elektroklub”

i360 wdrożyło unikalny multipartnerski program motywacyjny business to business realizowany dla Philips Lighting oraz Schneider Electric pod nazwą „Elektroklub” – www.elektroklub.pl

Ten unikalny w swojej konstrukcji program motywacyjny jest odpowiedzią na zbieżność strategicznych celów w zakresie sprzedaży obu producentów, którzy zainteresowani są zwiększeniem sprzedaży produktów objętych programem, propagowanie profesjonalnej wiedzy o rynku elektrycznym i najnowszych technologiach wśród przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie świadczenia usług elektryczno-instalacyjnych.

Program polega na zbieraniu przez uczestników punktów z tytułu zakupu promowanych produktów w hurtowniach, które to punkty Uczestnicy następnie mogą zamieniać na nagrody. Szczególnie warty podkreślenia jest fakt, iż punkty naliczane są na kontach uczestników w sposób automatyczny i bezpośredni wskutek integracji systemowej baz danych z platformą do zarządzania programami lojalnościowymi i360.

Uczestnicy przypisani są do jednego z 4 poziomów, stosowanie do liczby zgromadzonych punktów, dzięki czemu program premiuje w sposób szczególny najlepszych uczestników, którzy wykazując się wysoką lojalnością wobec uczestniczących hurtowni oraz produktów objętych programem, są traktowani w sposób szczególny w programie.

Program, do którego przystąpić można za pośrednictwem strony internetowej bądź formularza papierowego oferuje poza nagrodami rzeczowymi także dostęp do profesjonalnej wiedzy o produktach i rynku niezbędnej każdemu profesjonaliści świadczącemu usługi elektryczno-instalacyjne a także szkolenia oraz szereg przywilejów uzupełniających całokształt oferty programu „Elektroklub”.

 

Aby poznać pozostałe wdrożenia i kompetencje i360 zapraszam do kontaktu z p. Dawidem Łuciukiem, Dyrektorem Sprzedaży, pod numerem 600.534.631 bądź adresem Dawid.Luciuk@i360.com.pl

6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *