Tomasz Makaruk

Skrzydła Biznesu dla i360

i360 zajęło pierwsze miejsce w województwie mazowieckim i znalazło się w gronie 10 najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek w Polsce, w rankingu stworzonym przez Dziennik Gazetę Prawną w ramach konkursu „Skrzydła Biznesu 2013 r.”

Proces wyłonienia laureatów Skrzydeł Biznesu przebiegał dwustopniowo. W pierwszej fazie z bazy wywiadowni gospodarczej Bisnode D&B Polska, na bazie danych finansowych, informacji o zatrudnieniu zostały wytypowane przedsiębiorstwa z sektora MSP, których przychód w ostatnim roku obrachunkowym nie przekraczał 200 mln zł.IMG_5294

W drugiej fazie wyłonione zostały firmy, które w ocenie Dziennika Gazety Prawnej są firmami o minimalnym ryzyku współpracy, w latach 2011/2012 wykazały się dodatnią dynamiką wzrostu sprzedaży, w ich historii nie odnotowano wniosków o upadłości i likwidacji oraz terminowo złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za ostatni rok obrachunkowy.

W artykule Tomasza Starzyka „W trzech kategoriach zwyciężyła … reklama” opublikowanym w Dzienniku Gazecie Prawnej z 12 grudnia 2013 r. nr 240, (3630) przeczytać można m.in. „Wśród firm do 8 mln przychodu pierwsze trzy pozycje zajęły firmy z Warszawy. Wśród nich najlepsza okazała się (…) i360. Specjalizuje się w organizacji programów lojalnościowych i motywacyjnych, w tym także kompleksową obsługą loterii skrzydla biznesu tomasz makarukpromocyjnych i audioteksowych oraz konkursów konsumenckich. Na przestrzeni dwóch lat i360 zwiększyła swój przychód z 2,5 m

Równocześnie i360 znalazło się w gronie 10 najlepszych firm w Polsce, zajmując 7 miejsce pod względem dynamiki wzrostu.ln zł w 2011 r do ponad 7 mln w 2012. Tym samym ostatni rok obrachunkowy był pod względem finansowym rekordowy w całej historii spółki.”

DGP_2

dr Tomasz Makaruk

0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O mnie

Dzień dobry. Nazywam się Tomasz Makaruk, z wykształcenia jestem ekonomistą. Na blogu opisuję najciekawsze i najtrudniejsze zagadnienia, z jakimi spotykam się na co dzień tworząc i prowadząc programy lojalnościowe oraz loterie promocyjne i audioteksowe. Dzielę się wyłącznie konkretną, pogłębioną analizą, która ufam będzie Państwu przydatna w pracy zawodowej.

Chcesz wiedzieć więcej o mnie?

0

Newsletter

Dołącz już dziś do grona 4.8 tysiąca stałych czytelników bloga. Co miesiąc otrzymasz podsumowanie publikacji. Żadnych reklam. Sam ich nie toleruję na skrzynce email. Wyłącznie branżowa wysokospecjalistyczna wiedza, dla osób zawodowo zajmujących się lojalnością i promocjami sprzedaży. Dla wszystkich, którzy podzielą się swoim adresem email przygotowałem niedostępny publicznie ebook zatytułowany „Check lista – jak zorganizować loterię nie zapominając o żadnym z obowiązków wymaganych przez prawo i zdrowy rozsądek”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów otrzymywania newslettera z bloga marketingbusinessblog.pl

Administratorem danych osobowych jest i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane w związku z pytaniem przesłanym w powyższym formularzu oraz marketing bezpośredni produktów i usług własnych administratora. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: recepcja@i360.com.pl lub listownie na adres i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres 5 lat. Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Pani Anna Serafin
e-mail: anna.serafin@i360.com.pl

0