Tomasz Makaruk

ISO/IEC 27001:2013 dla i360 Sp. z o.o.

Dążąc do stałego podnoszenia standardów świadczonych usług, i360 jako jedyny podmiot na rynku polskim, profesjonalnie zajmujący się świadczeniem usług związanych z organizacją programów lojalnościowych, motywacyjnych oraz promocji sprzedaży, pozytywnie ukończyło audyty certyfikacyjne przeprowadzone przez TUV Rheinland oraz otrzymało międzynarodową Normę Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/IEC 27001:2013 Technika informatyczna – Techniki bezpieczeństwa – Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji.

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z ISO/IEC 27001 stanowi zbiór wymagań umożliwiający ustanawianie, wdrożenie, monitorowanie, przegląd, utrzymanie i doskonalenie polityki bezpieczeństwa i360 Sp. z o.o. Norma ISO 27001 pomaga ustalić zagrożenia towarzyszące technologiom informatycznym, natomiast wdrożenie odpowiednich procedur bezpieczeństwa umożliwia optymalizację funkcjonowania tych systemów – począwszy od ich wdrożenia przez utrzymanie po stałe doskonalenie. Certyfikat na zgodność z ISO 27001 jest potwierdzeniem, że bezpieczeństwo informacji jest priorytetem i360.

Celem wdrożenia było przede wszystkim zredukowanie ryzyka błędów w zakresie bezpieczeństwa informacji, wdrożenie przejrzystych i zoptymalizowanych procedur, ustanowienie środków bezpieczeństwa dla zasobów informatycznych jako integralnej części biznesu, poprawę kontroli nad zagrożeniami związanymi z zasobami informatycznymi, dzięki systematycznemu zarządzaniu ryzykiem, zwiększenie zaufania ze strony klientów i partnerów biznesowych, wzrost świadomości bezpieczeństwa wśród pracowników.

Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby porozmawiać co w praktyce posiadanie przez i360 certyfikatu ISO 27001 oznacza dla Państwa oraz o współpracy z i360, zapraszamy do kontaktu z Dyrektorem Sprzedaży, Panem Dawidem Łuciukiem, pod numerem 600.534.631 bądź o kontakt mailowy pod adresem Dawid.Luciuk@i360.com.pl

Zapraszamy na www.i360.com.pl oraz www.loterie-organizacja.pl

2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O mnie

Dzień dobry. Nazywam się Tomasz Makaruk, z wykształcenia jestem ekonomistą. Na blogu opisuję najciekawsze i najtrudniejsze zagadnienia, z jakimi spotykam się na co dzień tworząc i prowadząc programy lojalnościowe oraz loterie promocyjne i audioteksowe. Dzielę się wyłącznie konkretną, pogłębioną analizą, która ufam będzie Państwu przydatna w pracy zawodowej.

Chcesz wiedzieć więcej o mnie?

2

Newsletter

Dołącz już dziś do grona 4.8 tysiąca stałych czytelników bloga. Co miesiąc otrzymasz podsumowanie publikacji. Żadnych reklam. Sam ich nie toleruję na skrzynce email. Wyłącznie branżowa wysokospecjalistyczna wiedza, dla osób zawodowo zajmujących się lojalnością i promocjami sprzedaży. Dla wszystkich, którzy podzielą się swoim adresem email przygotowałem niedostępny publicznie ebook zatytułowany „Check lista – jak zorganizować loterię nie zapominając o żadnym z obowiązków wymaganych przez prawo i zdrowy rozsądek”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów otrzymywania newslettera z bloga marketingbusinessblog.pl

Administratorem danych osobowych jest i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane w związku z pytaniem przesłanym w powyższym formularzu oraz marketing bezpośredni produktów i usług własnych administratora. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: recepcja@i360.com.pl lub listownie na adres i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres 5 lat. Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Pani Anna Serafin
e-mail: anna.serafin@i360.com.pl

2