Tomasz Makaruk

i360 liderem rankingu umiejętności organizacji skutecznych programów lojalnościowych

W opublikowanym w nr 7-8 (458) miesięcznika „Media&Marketing Polska” (lipiec-sierpień 2017) „Raporcie Agencje Marketingu Zintegrowanego” i360 zajęło pierwsze miejsce w kluczowej kategorii „Posiada umiejętność organizacji skutecznych programów lojalnościowych” uzyskując wynik 5,8 w sześciostopniowej skali, gdzie ocena 6 stanowi najwyższą z możliwych. Wynik ten oznacza, że już po raz szósty w latach 2011-2017 i360 zostało ocenione najwyżej ze wszystkich dostawców usług profesjonalnych na rynku polskim. Nadto ocena uzyskana w bieżącym roku jest wyższa od ubiegłorocznej (5,8 w 2017 r. wobec 5,4 w 2016 r.)

Wartym podkreślenia jest fakt, iż pierwsze miejsce i360 zajęło również w kategoriach „Zadowolenie ze strategii, badań oraz analiz”, „Stosuje nowe technologie w realizacji projektów” oraz „Rozumie ideę zintegrowanej komunikacji”. Na drugim zaś miejscu spośród wszystkich sklasyfikowanych podmiotów i360 zostało ocenione w kategoriach „Usługi Agencji są warte pieniędzy, które jej płacimy” oraz „Zna daną kategorię produktową i jej sytuację rynkową”.

Badanie zostało przeprowadzone przez Kantar Millward Brown w dniach 23.01-06.03.2017 r. Próbę wyjściową badania stanowi połączenie list wypełnianych przez dostawców usług przekazywanych redakcji „Media&Marketing Polska”. Próba ta wynosiła 4420 osób. Wywiady drogą telefoniczną przeprowadzono z 1132 osobami. O ocenę każdego z podmiotów proszone były wyłącznie te osoby, które twierdziły, iż osobiście współpracowały z daną agencją w 2016 r.

2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O mnie

Dzień dobry. Nazywam się Tomasz Makaruk, z wykształcenia jestem ekonomistą. Na blogu opisuję najciekawsze i najtrudniejsze zagadnienia, z jakimi spotykam się na co dzień tworząc i prowadząc programy lojalnościowe oraz loterie promocyjne i audioteksowe. Dzielę się wyłącznie konkretną, pogłębioną analizą, która ufam będzie Państwu przydatna w pracy zawodowej.

Chcesz wiedzieć więcej o mnie?

2

Newsletter

Dołącz już dziś do grona 4.8 tysiąca stałych czytelników bloga. Co miesiąc otrzymasz podsumowanie publikacji. Żadnych reklam. Sam ich nie toleruję na skrzynce email. Wyłącznie branżowa wysokospecjalistyczna wiedza, dla osób zawodowo zajmujących się lojalnością i promocjami sprzedaży. Dla wszystkich, którzy podzielą się swoim adresem email przygotowałem niedostępny publicznie ebook zatytułowany „Check lista – jak zorganizować loterię nie zapominając o żadnym z obowiązków wymaganych przez prawo i zdrowy rozsądek”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów otrzymywania newslettera z bloga marketingbusinessblog.pl

Administratorem danych osobowych jest i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane w związku z pytaniem przesłanym w powyższym formularzu oraz marketing bezpośredni produktów i usług własnych administratora. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: recepcja@i360.com.pl lub listownie na adres i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres 5 lat. Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Pani Anna Serafin
e-mail: anna.serafin@i360.com.pl

2