Tomasz Makaruk

i360 Gazelą Biznesu

Gazela-biznesu-2016-i360Puls Biznesu ogłosił w dniu 27 grudnia 2016 r. wyniki 17. edycji rankingu Gazele Biznesu. W gronie 4386 firm – laureatów, które zostały sklasyfikowane w tegorocznym raporcie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw spełniających wymogi konkursowe, znalazła się także i360 Sp. z o.o.

Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Jego autorem jest Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych przedsiębiorstw. W każdej edycji rankingu badane są wyniki finansowe za pełne trzy poprzedzające lata, w przypadku i360 były to dane zawarte w sprawozdaniach finansowych za okres od 2013 r. do 2015 r.

Gazela-biznesu-2016-i360_2Warunkiem otrzymania tytułu Gazeli Biznesu 2016 było spełnienie łącznie przez przedsiębiorstwo z segmentu MŚP (przychody ze sprzedaży poniżej 200 mln zł) wszystkich poniższych kryteriów:

  • rozpoczęcie działalności przed rokiem 2013 i nieprzerwane  jej prowadzenie
  • osiągnięcie w 2013 r. przychodów ze sprzedaży nie niższych niż 3 mln zł
  • odnotowanie wzrost przychodów ze sprzedaży w okresie 2014/13 oraz 2015/14
  • dodatni wynik finansowy w każdym roku okresu 2013-2015 r.
  • dodanie wartości kapitału własnego w w każdym roku okresu 2013-2015 r.
  • umożliwienie analizy swoich wyników finansowych

Gazela-biznesu-2016-i360_3O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2015 vs. 2013). W przypadku i360 Sp. z o.o. wynik współczynnik ten wyniósł 255%

Dziękujemy naszym Klientom za okazane nam zaufanie, bez którego sukces ten nie byłby możliwy. Zapraszamy do zapoznania się z i360 loyalty software , nowym produktem i360, którego prezentacja dostępna jest pod adresem www.loyaltysoftware.eu

1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O mnie

Dzień dobry. Nazywam się Tomasz Makaruk, z wykształcenia jestem ekonomistą. Na blogu opisuję najciekawsze i najtrudniejsze zagadnienia, z jakimi spotykam się na co dzień tworząc i prowadząc programy lojalnościowe oraz loterie promocyjne i audioteksowe. Dzielę się wyłącznie konkretną, pogłębioną analizą, która ufam będzie Państwu przydatna w pracy zawodowej.

Chcesz wiedzieć więcej o mnie?

1

Newsletter

Dołącz już dziś do grona 4.8 tysiąca stałych czytelników bloga. Co miesiąc otrzymasz podsumowanie publikacji. Żadnych reklam. Sam ich nie toleruję na skrzynce email. Wyłącznie branżowa wysokospecjalistyczna wiedza, dla osób zawodowo zajmujących się lojalnością i promocjami sprzedaży. Dla wszystkich, którzy podzielą się swoim adresem email przygotowałem niedostępny publicznie ebook zatytułowany „Check lista – jak zorganizować loterię nie zapominając o żadnym z obowiązków wymaganych przez prawo i zdrowy rozsądek”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów otrzymywania newslettera z bloga marketingbusinessblog.pl

Administratorem danych osobowych jest i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane w związku z pytaniem przesłanym w powyższym formularzu oraz marketing bezpośredni produktów i usług własnych administratora. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: recepcja@i360.com.pl lub listownie na adres i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres 5 lat. Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Pani Anna Serafin
e-mail: anna.serafin@i360.com.pl

1