Tomasz Makaruk

i360 Diamentem Forbesa 2017 r.

W otrzymanym właśnie wydaniu „Diamentów Forbesa 2017” znajdziemy zestawienie przedsiębiorstw o przychodach w zakresie od 5 do 50 milionów złotych netto, a w nim na miejscu 29. spośród 315 nagrodzonych firm województwa mazowieckiego, sklasyfikowana została i360 Sp. z o.o.  Jesteśmy szczególnie dumni z zajęcia miejsca w gronie 10% najwyżej sklasyfikowanych Spółek.

Forbes_Warszawa_Fotonationpl_TM_KS_i360

Diamenty Forbesa to ranking Spółek, które w ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Podczas jego tworzenia brano pod uwagę firmy, które złożyły do Krajowego Rejestru Sądowego sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy z wykluczeniem tych, które postawione zostały w stan upadłości lub likwidacji. Elementem procesu wyceny było przyznanie przez Bisnode pozytywnego ratingu wiarygodności przyznawanego na podstawie EBIT i ROA, płynności i braku zaległości płatniczych.

Przedsiębiorstwa spełniające powyższe warunki musiały również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Na liście Diamentów znalazły się więc przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Wycena wartości przedsiębiorstw została dokonana metodą szwajcarską, łączącą metodę majątkową oraz dochodową.

Pełna lista zwycięzców dostępna jest tu: http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2017-laureaci-woj-mazowieckie,artykuly,210415,1,1.html

Pełne omówienie zasad konkursu dostępne jest tu: http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2017-elita-polskiej-przedsiebiorczosci,artykuly,210453,1,1.html

Dziękujemy naszym Klientom, Pracownikom i Dostawcom za zaufanie bez którego sukces i360 nie byłby możliwy! Dzięki tej motywacji z 2017 r. będziemy starać się jeszcze bardziej.

1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O mnie

Dzień dobry. Nazywam się Tomasz Makaruk, z wykształcenia jestem ekonomistą. Na blogu opisuję najciekawsze i najtrudniejsze zagadnienia, z jakimi spotykam się na co dzień tworząc i prowadząc programy lojalnościowe oraz loterie promocyjne i audioteksowe. Dzielę się wyłącznie konkretną, pogłębioną analizą, która ufam będzie Państwu przydatna w pracy zawodowej.

Chcesz wiedzieć więcej o mnie?

1

Newsletter

Dołącz już dziś do grona 4.8 tysiąca stałych czytelników bloga. Co miesiąc otrzymasz podsumowanie publikacji. Żadnych reklam. Sam ich nie toleruję na skrzynce email. Wyłącznie branżowa wysokospecjalistyczna wiedza, dla osób zawodowo zajmujących się lojalnością i promocjami sprzedaży. Dla wszystkich, którzy podzielą się swoim adresem email przygotowałem niedostępny publicznie ebook zatytułowany „Check lista – jak zorganizować loterię nie zapominając o żadnym z obowiązków wymaganych przez prawo i zdrowy rozsądek”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów otrzymywania newslettera z bloga marketingbusinessblog.pl

Administratorem danych osobowych jest i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane w związku z pytaniem przesłanym w powyższym formularzu oraz marketing bezpośredni produktów i usług własnych administratora. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: recepcja@i360.com.pl lub listownie na adres i360 Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok 8, 90-057 Łódź. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres 5 lat. Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Pani Anna Serafin
e-mail: anna.serafin@i360.com.pl

1